سفارش تبلیغ
صبا ویژن
مردم دنیا در کار دنیا دو گونه‏اند : آن که براى دنیا کار کرد و دنیا او را از آخرتش بازداشت ، بر بازمانده‏اش از درویشى ترسان است و خود از دنیا بر خویشتن در امان . پس زندگانى خود را در سود دیگرى دربازد . و آن که در دنیا براى پس از دنیا کار کند ، پس بى آنکه کار کند بهره وى را از دنیا بسوى او تازد ، و هر دو نصیب را فراهم کرده و هر دو جهان را به دست آورده ، چنین کس را نزد خدا آبروست و هر چه از خدا خواهد از آن اوست . [نهج البلاغه]
 
چهارشنبه 97 فروردین 1 , ساعت 4:3 عصر

خرید لایک اینستاگرام

ما در زودلایک سرویس های لایک متفاوتی را ارائه می دهیم. سرویس هایی نظیر لایک معمولی، لایک V.I.Pو لایک ایرانی

شما با انتخاب سرویس های لایک ایرانی قادر خواهید بود لایک های ایرانی برای پست های خود در اینستاگرام سفارش بدهید.

تحویل سرویس های لایک اینستاگرام بلافاصله بعد از پرداخت انجام خواهد شد .درصورتی که به سرویس های لایک خودکار برای پست های خود نیاز دارید به صفحه لایک خودکار یا همان اتولایک مراجعه نمایید.

لایک های ایرانی محبوب ترین نوع لایک های اینستاگرام می باشد بدلیل ایرانی بودن تمام یوزر های که پست های شما رو لایک می کنند.

درصورتی که لایک تعداد بالا مورد نیاز شما هست و قیمت تمام شده لایک ها برای شما زیاد هست می توانید از سرویس های لایک معمولی که قیمت پایین تری دارد استفاده نمایید 

 

لایک های ایرانی محبوب ترین نوع لایک های اینستاگرام می باشد بدلیل ایرانی بودن تمام یوزر های که پست های شما رو لایک می کنند.

درصورتی که لایک تعداد بالا مورد نیاز شما هست و قیمت تمام شده لایک ها برای شما زیاد هست می توانید از سرویس های لایک معمولی که قیمت پایین تری دارد استفاده نمایید.

امکان خرید لایک اینستاگرام از کشور های مختلف نیز وجود دارد برای این مورد میتوانید از سرویس خرید لایک اینستاگرام v.i.p استفاده کنید و در قسمت توضیحات کشور مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

شما میتوانید با خرید لایک اینستاگرام در قرعه کشی های ماهیانه زودلایک شکرت نمایید و از جوایز ویژه بهره مند شوید.

ما در زودلایک علاوه بر سروسی خرید لایک اینستاگرام ، اشتراک ماهیانه برای خرید لایک هم داریم که به صورت نامحدود برای پست های شما در یک ماه بصورت اتوماتیک لایک ارسال میکند! برای استفاده از این سرویس از سرویس لایک ماهیانه استفاده کنید.

خرید فالوور توییتر

ما سعی کردیم در زودلایک کامل ترین سرویس های توییتر را در اختیار کاربران قرار دهیم. سرویس های نظیر ریتوییت، فیوریت توییت، منشن، کامنت و …

متاسفانه در سرویس های توییتر فالوور های ایرانی موجود نیستند ولی  فالوور های واقعی و فعال نیز در لیست سرویس های زودلایک قرار دارند. البته شما میتوانید از بین کشور های برزیل، عربستان، آمریکا و آلمان فالوور خود را انتخاب کنید ولی هنوز فالوور های ایرانی به این لیست اضافه نشده اند.

سرویس های فالوور توییتر زودلایک بدون ریزش بوده و درصورت ریزش به صورت اتوماتیک ریفیل خواهند شد.

فالوور ایرانی اینستاگرام

فالوور های ایرانی اینستاگرام به طور 100 درصد کاربرهای ایرانی هستند که به هیچ وجه قابل تشخیص نیستند که این نوع فالوور فالوور خریداری شده است . تمام عکس ها و پروفایل های این کاربران عکس های ایرانی هستند.

با خرید فالوور اینستاگرام در زودلایک میتوانید در قرعه کشی های ماهیانه زودلایک شرکت نمایید و از جوایز نفیس زودلایک برخوردار شوید.

 لیست کل یادداشت های این وبلاگ